Krem ujędrniający do biustu

Biust od zawsze jest traktowany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn jako atrybut kobiecości. Kobiety marzą przede wszystkim o jędrnych, symetrycznych i ładnie zarysowanych piersiach i aby osiągnąć ten cel są gotowe na poddanie się operacji powiększenia biustu. Tymczasem warto najpierw wypróbować mniej inwazyjne metody jak ćwiczenia i krem powiększający do biustu.

W czym pomogą ćwiczenia na biust?

Nic poza operacją nie powiększy biustu kobiety. Jednakże odpowiednie ćwiczenia i pielęgnacja z udziałem takich produktów jak krem ujędrniający do biustu czy serum do biustu potrafią zadbać o odpowiedni wygląd i ujędrnienie piersi. Odpowiednie do poprawy wyglądu piersi są ćwiczenia, których zadaniem jest wzmocnienie mięśni klatki piersiowej, co sprawi że piersi zostaną uniesione i przyjmą pełniejszy wygląd. Regularnie wykonywane ćwiczenia poprawią jędrność biustu i zapobiegną jego opadnięciu. Należy pamiętać, że to jedyne zadanie ćwiczeń, gdyż piersi są zbudowane przede wszystkim z tłuszczu i jedynym sposobem na ich realne powiększenie jest tylko operacja(która może zagrozić kobiece życie). Do podstawowych ćwiczeń na biust zalicza się przede wszystkim napinanie mięśni czy damskie pompki.

Czy ćwiczenia wystarczą?

Wiadome jest, że same ćwiczenia nie powiększą biustu, ale regularnie wykonywane zadbają, aby biust odzyskał takie cechy jak:

 • jędrność
 • sprężystość i
 • młodzieńczy wygląd.

Na pogarszający się stan kobiecych piersi wpływają takie czynniki jak:

 • upływający czas,
 • karmienie dziecka,
 • efekt jo-jo.

Dla zachowania jędrnych i dobrze wyglądających piersi nie trzeba poddawać się drogim, bolesnym i ryzykownym operacjom. Wystarczy poświęcić trochę czasu, zachować regularność wykonywanych ćwiczeń i na pewno kobiecy biust pozostanie atrakcyjny, a być może będzie lepiej wyglądał niż wcześniej, gdy dołoży się do niego odpowiednią pielęgnację w postaci takie produktu jak krem na piersi. Połączenie tych aktywności może zaskoczyć efektami wiele kobiet niezadowolonych z wyglądu piersi.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w kremy ujędrniające do biustu?

Kremy na powiększenie biustu czy kremy ujędrniające do biustu mają głównie za zadanie nawilżyć i uelastycznić skórę, która po ich zastosowaniu powinna być napięta. Po zastosowaniu takiego kremu skóra biustu jest nawilżona, gładka i wzmocniona, dzięki czemu nie grozi im opadanie czy wręcz zwisanie. Dodatkowo wczesne rozpoczęcie pielęgnacji piersi sprawi, że kobieta zachowa kuszący i jędrny biust na dłużej.

Co powinien zawierać krem na powiększenie biustu?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę, aby wybierany krem do biustu nie posiadał takich składników jak:

 • parabeny,
 • silikony,
 • parafina,
 • barwniki i
 • alergeny.

Dopiero widząc w składzie kremu tylko naturalne składniki takie jak:

 • roślinny wyciąg z żeń-szenia(m.in. nawilża i odżywia),
 • ekstrakt z ruszczyka kolczastego(ujędrnia, wzmacnia i uelastycznia skórę),
 • wyciąg z kwiatów lawendy(nawilża i regeneruje),
 • ekstrakt z pąków(uelastycznia, wzmacnia naczynia krwionośne),
 • ceramide 6(zapewnia elastyczność, miękkość i gładkość skóry),
 • i inne.

frashemożna zastanowić się nad zakupem kremu do piersi. Takim kremem ujędrniającym biust jest  krem ujędrniający do biustu Frashe, który zawiera tylko naturalne wyciągi i skutecznie ujędrnia skórę piersi, ale też jednocześnie nie podrażni delikatnej skóry piersi.

Czy krem powiększający biust pomoże?

Każdy cel, który chcemy osiągnąć wymaga wysiłku. To samo dotyczy pragnienia posiadania jędrnych piersi, które kobieta osiągnie poprzez odpowiednią pielęgnację za pomocą wartościowych produktów oraz wykonywanie ćwiczeń wzmacniających mięśnie w okolicach piersi(dla ich lepszego podtrzymania). Zachowanie pięknego i jędrnego biustu wymaga pewnego wysiłku, który zapewni zadowalające efekty optyczne. Na pewno połączenie ćwiczeń oraz kremu do biustu zapewni satysfakcję z własnego wyglądu.

 

 

 

 

8 replies on “Krem ujędrniający do biustu”

 1. zenid43 pisze:

  wspaniale, ze istnieja takie sposoby na ujedrnianie biustu, ja nie wiedzialam ze to w ogole jest mozliwe dzieki kremom i cwiczeniom

 2. amandzix pisze:

  No najlepiej wmawiać innym, że posmarują się kremem i im piersi urosną – dobra sobie, co za kit haha

  • luleczka pisze:

   Polecam czytanie ze zrozumieniem. Chodzi o optyczne wrażenie. Skóra jest lepiej nawilżona, więc staje się bardziej naciągnięta przez co piersi się podnoszą i wyglądają na większe.

  • Pamelka4 pisze:

   to nie jest żadne wmawianie, nikt nie mami tutaj, że kremy są lepsze od zabiegów na biust, ale że też mogą przynieść porządne rezultaty

 3. romuella pisze:

  Naturalne produkty są gwarancją działania kremów na biust, czasem konserwanty potrafią zablokować działanie niektórych składników…

 4. dontaka55 pisze:

  trafnie napisano tutaj, że krem na biust to wspaniałe wsparcie – ćwiczenia też są bardzo ważne, wtedy wszystko razem się potęguję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 5