Depilacja laserowa pach

Depilacja laserowa jest to innowacyjna oraz bardzo efektywna metoda usuwania owłosienia z różnych obszarów ciała. Warto wiedzieć, że tak naprawdę w przeciwieństwie do klasycznych metod usuwania owłosienia, wyżej wymieniona depilacja laserowa, pozwala na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Depilacja laserowa może być wykonana nawet w trudno dostępnych miejscach, takich jak pachy czy też okolice bikini. Depilacja laserem Vectus, jest w tym względzie najskuteczniejsza oraz najefektywniejsza. Depilacja laserowa pachy urządzeniem o nazwie Vectus, trwa zazwyczaj około dziesięciu lub maksymalnie piętnastu minut. Urządzenie o nazwie ,,Vectus”, jest zdecydowanie ,,numerem 1″ w dziedzinie depilacji ciała. Wyżej wymienione urządzenie, w sposób całkowicie rewelacyjny, trwały oraz szybko, likwiduje owłosienie za pomocą delikatnej wiązki lasera. Oczywiście cały zabieg jest całkowicie bezpieczny dla pacjenta. Vectus nie jest w ogóle inwazyjny dla ciała ludzkiego, jest to jego duży atut. Laser Vectus idealnie wnika w głąb skóry, niszczy cebulki włosa wraz z jego korzeniami – więcej o tym tutaj: https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/.

Ta nowatorska technologia działa niezwykle szybko a zarazem i skutecznie. Wyżej wymieniona metoda, daje przede wszystkim trwałe efekty. Jeśli chcemy usunąć niechciane owłosienie z pachy, to zdecydowanie warto wybrać do tego celu laser Vectus. Całość zabiegu, jakim jest depilacja laserowa, nie powinna zająć więcej niż piętnaście minut. Jest to bardzo szybki czas, biorąc pod uwagę kwestię, że pacha jest umiejscowiona w trudno dostępnym obszarze ciała. Oczywiście, wyżej opisywana metoda, jest całkowicie bezpieczna dla skóry ciała. Nie jest ona absolutnie inwazyjna. Laser Vectus charakteryzuje się następującymi czynnikami, takimi jak: najwyższa skuteczność, bezpieczeństwo, komfort dla pacjenta, krótki czas trwania zabiegu i stosunkowo nieduża liczba zabiegów do osiągnięcia. Warto również mieć na względzie fakt, że moc lasera jest zawsze dobierana całkowicie indywidualnie do potrzeb wszystkich pacjentów. Z tego też względu, laser Vectus, zapewnia całkowicie maksymalną skuteczność (a o tym tutaj szerzej: http://trojmiasto.eska.pl/poznaj-miasto/marzysz-o-bezpiecznej-i-trwalej-depilacji-postaw-na-wyjatkowy-laser-vectus-w-clinica-cosmetologia/569790). Bezpieczeństwo w trakcie wykonywania zabiegu, również jest gwarantowane.

Laser Vectus w porównaniu do innych metod, jest pionierem na rynku. Warto wiedzieć, że laser Vectus jest to jedyne na świecie urządzenie, które zostało wyposażone w czytnik poziomy melatoniny w skórze. Opcja, którą posiada laser Vectus, jest niezwykle przydatna. Przede wszystkim, przed zabiegiem, do skóry każdego pacjenta, przykładany jest specjalny czytnik, dzięki któremu ustala się parametry zabiegowe. Pozwala to osiągnąć maksymalną precyzję w tym względzie. Laser Vectus jest bezpieczny, nieinwazyjny. Może być stosowany u kobiet jak i u mężczyzn. Nie potrzeba wielu zabiegów, aby osiągnąć satysfakcjonujące, trwałe rezultaty. Depilacja laserowa cieszy się w dzisiejszych czasach coraz większą popularnością i ma coraz więcej zwolenników. Przewiduje się, że z roku na rok coraz więcej osób będzie korzystać z tej metody. Natomiast metody typu maszynka do golenia, wosk, depilator, powoli odchodzą do tak zwanego potocznie ,,lamusa”. Dzieje się tak, gdyż każdy dzisiaj chce mieć komfort na plaży, na basenie, w jacuzzi, lub też w innym miejscu. Komfort ten, zapewnia właśnie depilacja laserowa, która pozostawia ciało gładkim oraz aksamitnym. Co ważne, zabieg nie trwa wcale długo, natomiast efekty widoczne są właściwie od razu. Laser Vectus nie ma sobie równych, absolutnie. Depilacja laserem Vectus zapewnia trwałe efekty, z których będą zadowoleni z całą pewnością, nawet bardzo wymagający pacjenci.


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=M9B55Pm3yDk

3 replies on “Depilacja laserowa pach”

  1. Marek pisze:

    A czy wykonywane są takie zabiegi laserowe na owłosienie na…pośladkach? No mam z tym problem i głupio mi przed dziewczyną : ( co robić ludzie ????

  2. Anastazja pisze:

    Miałam ten zabieg rok temu i cały czas mam gładkie nogi 🙂 super sprawa, bo wygoda na 102. Szczególnie teraz w wakacje, gdy idąc na plaże chciałoby się mieć zawsze idealnie gładkie nogi – ja takie mam. Pozazdrościłam koleżance, zapytałam gdzie robiła…. i tydzień później byłam w klinice. (zabieg robiłam w Clinica Cosmetologica w Gdańsku – polecam BARDZO)

  3. Jot pisze:

    Chciałabym pozbyć się wąsika… mam już dosyć udawania że wszystko jest ok. Bo nie jest. Nie chcę golić się maszynką jak facet 🙁 jestem młodą kobietą. Ile kosztują takie zabiegi i gdzie można taki wykonać w trójmieście?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

87 − 86 =